Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O ICB MEDICAL

 

ICB Medical jest firmą zajmującą się podologią, założoną przez specjalistów dla specjalistów. Celem ICB jest kształcenie i pomoc specjalistom w zapewnieniu pacjentom najlepszej oceny biomechanicznej i terapii.

Zespół Badawczo-Rozwojowy ICB złożony z lekarzy podiatrów, podologów i protetyków-ortotyków, prowadzi ciągłe prace nad rozwojem wyrobów, aby pomagać i wspierać specjalistów.

ICB dostarcza specjalistom ortezy do leczenia zaburzeń biomechanicznych, w tym ortezy termoplastyczne, oraz narzędzia do przeprowadzania oceny. Celem ICB jest kształcenie i informowanie specjalistów i dostarczanie im wiedzy niezbędnej do skutecznego włączenia terapii z wykorzystaniem ortez do realizowanych modeli leczenia.

Podiatra i współzałożyciel ICB, Abbie Najjarine, prowadzi intensywną działalność wykładową w Australii, Azji, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii, ucząc specjalistów z powiązanych branż medycznych, w jaki sposób skutecznie oceniać i leczyć schorzenia związane z biomechaniką kończyn dolnych. Po wyleczeniu dziesiątek tysięcy pacjentów na całym świecie, Pan Najjarine opracował ofertę ortez medycznych ICB, dostarczając specjalistom na całym Świecie efektywną i ekonomiczną metodę leczenia. 

Międzynarodowa siedziba:

ICB Medical Distributors P/L 4/17-19 Marshall Road Kirrawee NSW 2232 

AUSTRALIA

Strona internetowa: www.icbmedical.com 

 

 

 

 

  • footer_logo
  •   ul.J. Kaczmarskiego 37/U4 (d. Modzelewskiego) 02-679 Warszawa
  •   tel. 22 435 63 00
  •   ZAMÓWIENIA: icb@arnetprof.eu
  • biuro@arnetprof.eu