Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

 

Firma ARNET-PROF powstała w 04.2006 r. i zajmuje się sprzedażą sprzętu przeznaczonego  dla fizjoterapeutów, lekarzy i podologów.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo australijskie  termoplastyczne wkładki ortopedyczne ICB MEDICAL, termoplastyczne wkładki ortopedyczne podosystem.pl, oraz francuski podologiczny sprzęt diagnostyczny firmy amCUBE.

 

Od 04.2012r. ARNET-PROF jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce termoplastycznych wkładek ortopedycznych australijskiej firmy ICB MEDICAL, która zajmuje się podologią i produkcją  ortez stopy (wkładek ortopedycznych).

 

Od 12.2013 r ARNET-PROF jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce francuskiej firmy am CUBE, produkującej nowoczesny sprzęt diagnostyczny do zasposowań w podiatrii, ortopedii i rehabilitacji.

 

Od 12.2016 r ARNET-PROF wprowadza na rynek podologiczny markę podosystem.pl - termoplastyczne wkładki ortopedyczne dla PODOLOGÓW.

 

             

 

 

 

  • footer_logo
  •   ul.J. Kaczmarskiego 37/U4 (d. Modzelewskiego) 02-679 Warszawa
  •   tel. 22 435 63 00
  •   ZAMÓWIENIA: icb@arnetprof.eu
  • biuro@arnetprof.eu