ICB MEDICAL TO ŚWIATOWY LIDER W PREFABRYKOWANYCH TERMOPLASTYCZNYCH WKŁADKACH ORTOPEDYCZNYCH

ICB MEDICAL TO TAKŻE INTERNATIONAL COLLEGE OF BIOMECHANICS

W ciągu ostatnich dwóch dekad ICB Medical przodowało w dziedzinie termoformowalnych wkładek ortopedycznych. Wynalazło, opatentowało i udoskonaliło wyjątkowy produkt o podwójnej gęstości do użytku przez specjalistów takich jak fizjoterapeuci, lekarze oraz technicy ortopedzi.

ICB Medical został założony w Sydney w Australii w 2000 roku. Produkty, które oferuje zrewolucjonizowały system leczenia pacjentów wkładkami ortopedycznymi. Od samego początku ICB nieustannie angażuje się w wykorzystywanie wiedzy klinicznej i technicznej doświadczonych lekarzy i ortotyków, aby zapewnić doskonałe wyniki leczenia specjalistów takich jak podiatrzy, osteopaci, fizjoterapeuci, terapeuci manualni, lekarze medycyny sportowej oraz lekarze chirurdzy ortopedzi.

Wkładki ortopedyczne ICB Medical są opatentowane na całym świecie i zostały opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń klinicznych z terapią ortezami jako podstawowym sposobem leczenia pacjentów z chorobami kończyn dolnych. Dzięki ogromnemu i nieocenionemu doświadczeniu we własnych klinikach i laboratorium ortopedycznym ICB przeniosło swoją wiedzę na nowy poziom. Dzięki wysoce zaprojektowanym wkładkom ortopedycznym do formowania termicznego o podwójnej gęstości, wraz z szeregiem dodatków do nich oraz technik oceny i sprzętu diagnostycznego pozwalającego specjalistom wykonanie wkładek tak jak w laboratorium ortotycznym we własnej klinice.

Termoformowalne wkładki ortopedyczne ICB Medical łączą w sobie dwie gęstości pianki EVA, aby zaoferować specjalistom skuteczne, a jednocześnie bardzo wyrafinowane narzędzie, które można dostosować w ciągu kilku minut w dowolnych warunkach.

ICB ma bardzo różnorodną gamę wkładek ortopedycznych z 5 stylami, 5 gęstościami, 11 rozmiarami oraz 13 kombinacjami gęstości i stylów. W ofercie ICB znajdują się produkty odpowiednie dla każdego pacjenta od małych dzieci po dorosłych, profesjonalnych sportowców, pacjentów geriatrycznych i chorych na cukrzycę, oraz jego indywidualnego obuwia i warunków biomechanicznych.