TRENERZY ICB MEDICAL

Piotr Kostrzębski

Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualnym i Osteopatyczny, Chiropraktyk. Dodatkowo posiada uprawnienia międzynarodowe jako instruktor modelu FDM, FDM NEURO, FDM CRANIO. Od początku swojej drogi terapeutycznej i wcześniej studenckiej fascynat biomechaniki stopy, podiatrii i podologii. Chiropoda związany z Australijskim nurtem biomechaniki i podiatrii. Instruktor ICB MEDICAL POLAND – systemu badania i tworzenia termoplastycznych wkładek ortopedycznych z Australii. 

Tomasz Juchnicki

Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny Kaltenborn-Evjenth Concept, Dyplomowany Terapeuta PNF, uczestnik szkoleń z zakresu technik manipulacji stawów i terapii tkanek miękkich. Instruktor ICB Medical Poland, systemu badania i wykonywania indywidualnych, termoplastycznych wkładek ortopedycznych, który wykorzystuje w codziennej praktyce klinicznej od 2014 roku.

Zapraszamy na kolejne edycje szkolenia produktowego z wykonywania termoplastycznych wkładek ortopedycznych ICB Medical​ (miejsce szkolenia Pruszków koło Warszawy)

Szkolenie jest przeznaczone dla fizjoterapeutów lekarzy oraz techników ortopedów. 

Uczestnictwo wiąże się z zakupem pakietu startowego oraz podpisaniem umowy o współpracy. 

3 grudnia 2022 – godzina 11:00 (sobota)

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Akademia ma na celu przede wszystkim przedstawianie rzetelnej, kompleksowej wiedzy klinicznej z zakresu badania, terapii oraz programwania kinezyterapii pacjentów z problemem wad i deformacji stopy. Pod słowem GLOBALNA kryje się całościowe podejście aby nie kwalifikować stopy jako prowodyra najgorszych i wszystkich patologicznych zmian lecz potrafić połączyć jej dysfunkcję w kompleksową terapię, która będzie celowana, gdyż proces diagnostyczny, który odbywa się jako pierwszy będzie terapeutę ukierunkowywał na właściwą ścieżkę.

W związku z tym wiedza z dziedzin takich jak: teoria wysiłku fizycznego, periodyzacja, trening medyczny, anatomia, fizjologia, biomechanika, patobiomechanika, kinezjologia rozwojowa (absolutnie nie ma nic wspólnego z kinezjologią stosowaną), interna, farmakologia, medycyna sportowa i ortopedyczna, neurologia, dermatologia, pediatria stanowi bardzo ważną bazę do tego aby pod pojęciam słowa GLOBALNA był konkret, a nie tylko oczywiste stwierdzenie, że człowiek jest całością.